תפריט

התעמרות בעבודה

התעמרות בעבודה עורך דין

במקרים של התעמרות בעבודה עורך דין עוזר לטפל ולהשיג פיצויים מתאימים. פגיעה בזכויות עובדים נחשבת לרגישה מבחינת החוק וניתן להגיב עליה בדרכים שונות כולל בתביעה בבתי הדין לעבודה. כאשר מתרחשים מקרים כאלו כדאי לערב עורך דין כבר בהתחלה, בנסיבות אלו הוא יכול לייעץ היטב ואף ללוות בתהליך את הלקוח הנפגע.

במקרים של התעמרות בעבודה עורך דין יעיל ומקצועי יכול לסייע רבות

במקרים של התעמרות בעבודה עורך דין ילמד את פרטי המקרה ויגבש המלצות לפעולה כנגד המעסיק. צריך להבין כי לא קיים חוק מפורש האוסר התעמרות בעבודה, עם זאת, תביעות שהוגשו בעבר שהוכחו כמוצדקות זיכו את מגישיהן בפיצויים כספיים משמעותיים. הסיבה לכך היא כי שופטי בתי הדין לעבודה רואים בפגיעה כזאת גם פגיעה בזכויות עובדים וגם פגיעה בכבודם וחירותם. התעמרות היא התנהגות אשר פוגעת בעובד כמו התעללות, השפלה והטרדה. היא מוגדרת ככזאת כאשר היא חוזרת על עצמה לעיתים קרובות. דוגמאות בולטות הן קריאות גנאי, קללות, עלבונות, צעקות בלתי פוסקות על עובד, איסור על צרכים בסיסים כמו אכילה, שתייה ואחרים, חדירה בוטה לפרטיות, דרישה לעבודה בשעות בלתי סבירות או לביצוע משימות בלתי אפשריות ועוד. פגיעות כאלו מצד מעסיקים נעשות, לרוב, לעובדים חלשים והחוק רוצה להגן עליהם. במקרים בהם נאלץ העובד להתפטר על רקע מעשים אלו, הוא יכול להגיש תביעה לבית הדין לעבודה בגין העסקה פוגענית.

הגשת תביעה לאחר מקרי התעמרות בעבודה

הגשת תביעה בגין התעמרות יכולה להיעשות רק מול המעסיק, אך במקרים רבים, אין טעם או אפשרות לנסות לנהל משא ומתן מול המעסיק. כאשר מגיעה לבית משפט תביעה על התעמרות בעבודה עורך דין פועל לטובת ייצוג הלקוח בכבוד ועל מנת להשיג עבורו פיצוי הולם. בבית הדין לעבודה, יטען עורך הדין לטובת לקוחו, יציג עדויות והוכחות לפגיעה בו ועוד. פיצוי שיינתן בגין עוגמת נפש ייחשב להצלחה בתביעה. במידה ואתם זקוקים לסיוע עורך דין בעקבות התעמרות בעבודה, משרד עורכי דין אבי ברכה מתמחה בנושא ומעניק שירותים מקצועיים המלווים ביחס אישי. שירותיו הם מקיפים וכוללים ייעוץ לכל מתלבט, ייצוג, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד.

הגשת תביעה לאחר מקרי התעמרות בעבודה

התעמרות בעבודה עורך דין

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

עורך דין דיני עבודה רמלה
עורך דין דיני עבודה רמלה

עורך דין דיני עבודה רמלה, כמו בכל עיר אחרת בארץ, מייצג לקוחות בתיקים שונים, כולל תיקים מורכבים מאוד. המקרים המובאים

תביעת מזונות רטרואקטיבית
תביעת מזונות רטרואקטיבית

תביעת מזונות רטרואקטיבית וחשיבות הליווי בעורך דין מומחה בדיני משפחה תביעת מזונות רטרואקטיבית היא תביעה שנועדה לקבל תמיכה כלכלית מאדם

גישור

גירושין זו האופציה האחרונה… באם קיים סיכוי ואפילו הקטן ביותר להציל את התא המשפחתי ותרצו שאנחנו ננסה להיות אלו שיעזרו

ביטול הסכם ממון
ביטול הסכם ממון

ביטול הסכם ממון, או ביטול חוזה, הוא תהליך שבו שני הצדדים להסכם מסכימים לבטל את ההסכם שנחתם ביניהם. הסיבות לביטול

מנהל עיזבון

קיימים מקרים בהם היורשים אינם יכולים לנהל את עיזבון המוריש מסיבות שונות, בהן מורכבות העיזבון או חובות כבדים הרובצים עליו,

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן