תפריט

עורך דין גירושין באשדוד

עורך דין גירושין באשדוד אבי ברכה

עורך דין גירושין באשדוד, כמו בכל מקום אחר בארץ, מטפל בבני זוג הרוצים להיפרד. פרידה יכולה להתרחש לאחר תקופה קצרה או ארוכה יחד ועלולה לנבוע מסיבות שונות, שחלקן מורכבות ורגישות ולרוב כוללת בתוכה עניינים מסובכים כמו נכסים או ילדים משותפים. עורך הדין יכול לעזור לערוך הסכם לאחר משא ומתן, ובהעדר הסכמה, להפנות את בני הזוג לתביעה משפטית ולייצג אותם בבתי הדין לענייני משפחה.

עורך דין גירושין באשדוד – ייעוץ וייצוג משפטי

עורך דין גירושין באשדוד, או בכל מקום אחר, יודע לגשת לכל תיק באופן המתאים. לתיקים מורכבים בהן אין הסכמות אלא ויכוחים נוקבים, ובוודאי, לתיקים קלים יותר בהם קיימת מערכת יחסים בריאה בין שני הצדדים. בתיקים הקלים יותר קיימות, לרוב, הסכמות בנושאים משמעותיים ועיקר העבודה היא לנסחם באופן משפטי ולהעלותם בהסכם. במקרים בעייתיים, יהיה צורך להציע פתרונות שיהיו מקובלים על כולם. בין היתר, עורך הדין מטפל בסוגיות כמו חלוקת רכוש וכספים, טיפול בילדים, החזקתם הכלכלית, חינוכם, הקצאת דמי מזונות ועוד. אלו נחשבים גם לנושאים רגשיים אשר לא תמיד ניתן לפתור אותם כספית. במקרים אלו ייוצגו, לרוב, הצדדים עם עורכי דין נפרדים. חילוקי דעות נוצרים כאשר, למשל, צד אחד רוצה לתבוע יותר מהמגיע לו לטענתו, רוצה למנוע מהצד השני גישה לילדים ועוד. בנסיבות אלו יזדקק עורך הדין לכל ניסיונו וכישוריו על מנת להציע פתרונות יצירתיים התורמים להסכמה משותפת.

עורך דין גירושין באשדוד

פתרונות אפשריים

פתרונות כלכליים הם מכירת רכוש קיים וחלוקת הכספים בין שני הצדדים באופן שוויוני או חלוקה אחרת המקובלת על שני הצדדים. בנוסף, מציאת פתרונות למשמורת על הילדים ועוד. הסכמות אלו והכנת הסכם גירושים מחוץ לכותלי בית המשפט ימנעו בזבוז זמן וכספים, יוריד את מפלס המתח וימנע עוגמת נפש. במידה ואתם זקוקים לעזרתו של עורך דין גירושין באשדוד, משרד עורכי הדין אבי ברכה מתמחה בנושא ומציע שירותים מקצועיים מקיפים הכוללים ייעוץ, הקשבה הפנמה, מחירים נוחים וכמובן מלווים ביחס אישי. עורך הדין אבי ברכה הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מייצוג לקוחות רבים לאורך השנים.

עורך דין גירושין באשדוד

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מזונות ילדים

החוק בישראל ברור ומחייב לרווחתם וצורכיהם של הילדים בראש ובראשונה באמצעות הוריו- זה המושג המוכר לכולם בשם מזונות ילדים. סכום

עריכת צוואה

צוואה היא מסמך שבו אדם קובע מי יירש את רכושו ואת נכסיו לאחר מותו. ההחלטה האם לערוך צוואה נתונה בידיו

הסדר איזון משאבים
הסדר איזון משאבים

הסדר איזון משאבים בהליך גירושין הוא עיקרון משפטי שמטרתו להבטיח ששני בני הזוג ישתתפו באופן הוגן ושווה במקרים של פיצויים

הסכמי גירושין

הסכם גירושין הדדי זו האהבה השנייה שלנו!!!! (הראשונה הליך גישור שייתן עוד ניסיון כנה להצלחה ושמירת התא המשפחתי) באם אתם

מנהל עיזבון

קיימים מקרים בהם היורשים אינם יכולים לנהל את עיזבון המוריש מסיבות שונות, בהן מורכבות העיזבון או חובות כבדים הרובצים עליו,

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן