תפריט

עורך דין דיני עבודה אשדוד

עורך דין דיני עבודה באשדוד

עורך דין דיני עבודה אשדוד, תל אביב, חיפה או כל עיר אחרת, מייצג לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. תחום יחסי העבודה מורכב אך עורך דין לענייני עבודה מכיר אותו היטב ולעומק ומבטיח טיפול מסור ומדויק בנושא. תביעות לענייני עבודה מוגשות לרוב בעקבות סכסוכים ומחלוקות בין עובדים למעסיקים, או בגלל תאונות עבודה. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך הדין מיד כשמתברר כי מדובר על מקרים קיצוניים ומורכבים, בעיקר במקרים של תאונות עבודה, כי בנקודת זמן זאת הוא יכול לסייע רבות.

עורך דין דיני עבודה אשדוד – מטפל ומייצג

עורך דין דיני עבודה אשדוד, או כל עיר אחרת ברחבי הארץ, מטפל ומייצג במקרים אשר קשורים בפגיעה בעובדים ובזכויותיהם. מרבית התביעות המוגשות הן עקב פגיעה בשכר, כולל הטבות סוציאליות המגיעות להם, בין היתר, אי העברת כספי פנסיה, אי תשלום חופש שנתי, הבראה, דמי מחלה ועוד. קיימים מקרים אחרים של פיטורין שלא על פי חוק, כמו בעת פיטורין ללא שימוע כנדרש, אי תשלום פיצויי פיטורין וכדומה. תחום רגיש אחר הינו פגיעה בזכויות נשים בהיריון, הרעת תנאים וכדומה. כל מקרה יטופל במידת החומרה המיוחסת לו, ולרוב, יהיה ניסיון הידברות ישיר אל מול הגוף הפוגע. כך בניסיון לנהל משא ומתן, בהתכתבויות, בשיחות טלפון ועוד. הרצון יהיה לסיים את המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט לענייני עבודה, אך במידה והדבר לא צולח, אזי לא יהיה מנוס מהגשת תביעה בנושא.

הגשת תביעה וניהול הדיונים

הגשת תביעה נעשית בבית הדין האזורי לעבודה. עורך הדין יגייס את יכולותיו וכישוריו המוכחים ויטען לטובת לקוחו. הוא יצביע על הפרות החוק, יצרף מסמכים ותחשיבים כספיים המוכיחים את הפגיעה הכלכלית בלקוחו, יביא תקדימים משפטיים וינסה להוכיח את צדקתו. פיצוי כספי הולם יהווה הצלחה ויסייע ללקוחו לשפר איכות חייו. אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין דיני עבודה אשדוד, משרד עורכי דין אבי ברכה מתמחה במגוון תחומי דיני העבודה ומציע שירותים מקצועיים המלווים ביחס אישי ואנושי. שירותיו הם מקיפים וכוללים ייעוץ, ייצוג, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. עורך הדין אבי ברכה הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, התמחויות, ומייצוג לקוחות רבים לאורך השנים.

עורך דין דיני עבודה אשדוד – מטפל ומייצג

עורך דין דיני עבודה אשדוד

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

הסדר איזון משאבים
הסדר איזון משאבים

הסדר איזון משאבים בהליך גירושין הוא עיקרון משפטי שמטרתו להבטיח ששני בני הזוג ישתתפו באופן הוגן ושווה במקרים של פיצויים

עורך דין דיני עבודה רמלה
עורך דין דיני עבודה רמלה

עורך דין דיני עבודה רמלה, כמו בכל עיר אחרת בארץ, מייצג לקוחות בתיקים שונים, כולל תיקים מורכבים מאוד. המקרים המובאים

ניכור הורי
ניכור הורי

ניכור הורי הוא מונח משפטי שמתייחס למצב שבו אחד מההורים מסרב לקיים את התחייבויותיו המשפטיות כלפי הילדים שלו. ניכור הורי

גישור

גירושין זו האופציה האחרונה… באם קיים סיכוי ואפילו הקטן ביותר להציל את התא המשפחתי ותרצו שאנחנו ננסה להיות אלו שיעזרו

עורך דין הסכמי ממון
עורך דין הסכמי ממון

עורכי דין להסכם ממון עורכי דין להסכם ממון מכינים אותו עבור לקוחות הרוצים בו. הסכמי ממון נדרשים במצבים שונים כאשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן