תפריט

עורך דין דיני עבודה רמלה

עורך דין דיני עבודה רמלה, כמו בכל עיר אחרת בארץ, מייצג לקוחות בתיקים שונים, כולל תיקים מורכבים מאוד. המקרים המובאים לפניו הם סכסוכים ומחלוקות בין עובדים למעסיקים, מול המוסד לביטוח לאומי ועוד. רצוי לערב אותו כבר מתחילת המחלוקת וכאשר ברור כי מדובר בנושא קשה לטיפול, כמו בנושאים של תאונת עבודה בעקבותיה נגרם נזק פיזי שגרם לאובדן כושר עבודה. במידה ומדובר במחלוקות אחרות וקלות יותר לטיפול, עורך הדין יפעל קודם כל לפתרון הבעיה באמצעות גישור או בוררות לפני שפונים לבית המשפט.

עורך דין דיני עבודה רמלה – לומד כל מקרה לעומק

עורך דין דיני עבודה רמלה, בתל אביב, בחיפה, ובכל מקום אחר בארץ, עובר על התיק המוגש לפניו ועל פי הממצאים בו מגבש את המלצותיו ללקוח. ההמלצה הראשונית יכולה להיות הימנעות מהגשת תביעה וזאת כאשר הממצאים אינם מצדיקים זאת, ובמקום זאת, תינתן המלצה על טיפול בנושא על ידי פנייה אישית אל הגוף הפוגע באמצעות מכתבים, שיחות, ניסיון למשא ומתן ועוד. במידה וכל אלו לא עוזרים, אזי תהיה פנייה לבית הדין לעבודה כדי לקבל ממנו סעד. המקרים הנפוצים ביותר הם פגיעה של מעבידים בעובדיהם, ובדרך כלל היא מתבטאת בהפרת זכויות שונות ביניהן סוציאליות, כמו אי תשלום שכר על פי חוק או כפי שהוסכם, אי העברת כספי פנסיה, אי תשלום חופש שנתי, הבראה, דמי מחלה ועוד. במקרים אחרים, אי תשלום פיצויי פיטורין או פיטורין שלא על פי חוק, פגיעה בזכויות נשים בהיריון וכדומה.

הגשת תביעה באמצעות עו"ד דיני עבודה רמלה

הגשת תביעה לבית דין לעבודה נעשית כאשר הנסיבות מצדיקות זאת או כאשר תמו כל הניסיונות האחרים לפתור את הבעיה. במהלך הדיונים להוכחות יטען עורך הדין לטובת לקוחו, יציג מסמכים שונים ותקדימים משפטיים, יצביע על חוקים התומכים בטענותיו וינסה להוכיח צדקת לקוחו. הצלחתו תעניק ללקוחו את הפיצויים המגיעים לו על פי חוק. אם אתם מחפשים עורך דין דיני עבודה רמלה, שיהיה אמין, מיומן, ונחוש לעזור לכם לפתור כל תיק ותיק, משרד עורכי הדין אבי ברכה מתמחה בנושא ומציע שירותים מקצועיים תוך מתן יחס אישי. שירותיו הם מקיפים וכוללים ייעוץ, ייצוג וניהול משא ומתן, ליווי ככל הנדרש מציאת פתרונות יצירתיים ומקובלים, מחירים נוחים ועוד. עורך הדין אבי ברכה הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, התמחויות, ומייצוג לקוחות רבים לאורך השנים.

הגשת תביעה באמצעות עו"ד דיני עבודה רמלה

עורך דין דיני עבודה רמלה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

עורך דין דיני עבודה רמלה
עורך דין דיני עבודה רמלה

עורך דין דיני עבודה רמלה, כמו בכל עיר אחרת בארץ, מייצג לקוחות בתיקים שונים, כולל תיקים מורכבים מאוד. המקרים המובאים

ירושה

ירושה של בן זוג: אם אדם מת מבלי שערך צוואה, עיזבונו (כספים, נדל"ן, מיטלטלין, רכוש, זכויות וכו') יחולק בין קרובי

עורך דין הסכמי ממון
עורך דין הסכמי ממון

עורכי דין להסכם ממון עורכי דין להסכם ממון מכינים אותו עבור לקוחות הרוצים בו. הסכמי ממון נדרשים במצבים שונים כאשר

הסדרי ראייה
הסדרי ראייה

הפרת זמני השהות בהסכם גירושין והפעולות המשפטיות שיש לבצע הפרת זמני השהות בהסכם גירושין היא עבירה שנעשית כאשר אחד מהצדדים

עורך דין צוואות וירושות
עורך דין צוואות וירושות

עורך דין לענייני צוואות וירושות עורך דין לענייני צוואות וירושות מייעץ ומטפל בנושאים של צוואות, תכנון העזבון, ירושות, וכל המתרחש

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן