תפריט

עורך דין לענייני משפחה באשדוד

עורך דין לענייני משפחה באשדוד אבי ברכה

עורך דין לענייני משפחה באשדוד, באשקלון, בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, מטפל בעניינים ונושאים בעייתיים העולים מעת לעת במערכות היחסים בתוך המשפחה. מדובר בבעיות שונות, שחלקן מורכבות ולא ניתן לפתור אותן בצורה רגילה. מעורבות עורך הדין חיונית והכרחית בנסיבות רבות ושירותיו כוללים ייעוץ, ייצוג, גישור ודרכים אחרות לפתירת הסכסוכים והבעיות. דיונים בעניינים אלו נעשים בבית הדין למשפחה.

חשיבותו של עורך דין לענייני משפחה באשדוד

כאשר פונים אל עזרתו של עורך דין לענייני משפחה באשדוד, כמו בכל מקום אחר בארץ, הוא מקבל לידו את התיק, שומע הסברים עליו ומכין את דרכי הטיפול בו. הוא נחוש ויעיל, ובמידת הצורך, ייצג את לקוחותיו בבית המשפט לענייני משפחה. התיקים היכולים להגיע אליו מגוונים מאוד וכולם עוסקים בנושאים רגישים. בין היתר: אימוץ ילדים, ניכור הורי, הגירה כולל התנהלות מול המדינה, עריכת הסכמי ממון וגירושין של בני זוג נשואים או ידועים בציבור. בעיות אחרות כמו אלימות בתוך המשפחה, גניבת זרע ונושאים מורכבים אחרים בהם יש לטפל גם הן כלולות בין העניינים בהם מטפל עורך דין לענייני משפחה. פעילותו נעשית מהקל אל הכבד. ראשית, ניסיון להידברות עם הצד השני באמצעות שיחות טלפוניות, בפגישות פנים אל פנים, על ידי שליחת מיילים ו/או כתיבת מכתבים ועוד. במקרים קיצוניים וכאשר אין ברירה, אזי גם הגשת תביעות לבית משפט. במסגרת דיונים אלו יציעו השופטים, לרוב, ניסיונות גישור כצעד יעיל לפתרון בעיות.

ידע, ניסיון ויצירתיות

עורך הדין מביא עימו ארגז כלים עשיר. הוא מקצועי ובעל תכונות המאפשרות לו הבנת כל סיטואציה עם מתן פתרונות רצויים. הוא יודע להקשיב, להפנים, ולהציע מסלולים לפתרון משביע רצון שיהיה מקובל על כולם. השיטה הזאת טובה במיוחד ומייתרת הליכה לבית משפט הכרוכה בדיונים ארוכים, בעוגמת נפש ובכספים מיותרים. במקרים רבים, פסיקת שופטים דומה מאוד להצעה המוגשת במסגרת בוררות. אז אם אתם מחפשים עורך דין לענייני משפחה באשדוד, משרד עורכי הדין אבי ברכה מתמחה בנושא ומומלץ לפנות אליו לקבלת שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, סבלנות רבה, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מייצוג לקוחות רבים לאורך השנים והוא ישמח לשרת נוספים.

עורך דין לענייני משפחה באשדוד אבי ברכה

עו"ד לענייני משפחה באשדוד

עו"ד לענייני משפחה באשדוד, כמו בכל עיר אחרת, מטפל בנושאים בעייתיים שונים בנושאי המשפחה הדורשים התייחסות מקצועית. החוק רואה בתא המשפחתי גורם חשוב מאוד ומתייחס אליו ככזה, בין היתר, באמצעות חקיקת חוקים ואכיפתם. עורך הדין יכול לסייע בדרכים שונות כולל ייצוג בבית משפט, הוא לומד כל תיק לעומק ומטפל בו בצורה שיטתית.

עו"ד לענייני משפחה באשדוד – פועל בעיר ובסביבותיה

עו"ד לענייני משפחה באשדוד מייצג לקוחות מהעיר, מהסביבה הקרובה אליה ועוד. הנושאים המטופלים המגיעים אליו מגוונים וכוללים בין היתר: אימוץ ילדים, ניכור הורי, עריכת הסכמי ממון וגירושין של בני זוג נשואים או ידועים בציבור, אלימות בתוך המשפחה, גניבת זרע ונושאים מורכבים ורגישים אחרים. הוא מקבל מלקוחותיו מידע על הבעיות הצפות, לומד את התיק ומגבש דרכי פעולה. במקרים רבים הוא ממליץ על שיחות אישיות, פגישות, ניסיונות לגשר ועוד. הסיבה העיקרית לכך היא שמדובר בבני משפחה שחייבים לפתור בעיות בצורה הוגנת למען הילדים, בני המשפחה האחרים, עבורם ועוד, כאשר השאיפה היא להגיע למערכת יחסים חברית יציבה גם לאחר הגירושין. עם זאת, במידה ובלית ברירה הסכסוך המשפחתי מגיע לידי הערכאות, הוא יידע לייצג את לקוחותיו בבית המשפט ולהשיג עבורם את המגיע להם על פי החוק לטובת איכות חייהם העתידית, ולטובת הילדים במידה ומעורבים ילדים משותפים.

כישורים ויכולות מוכחות

עורך הדין הינו בעל כישורים מעולים ויכולות המסייעות לפתור בעיות ללא הגעה לבית משפט. יש חשיבות לשיחות מגשרות, להצבעה על הדרך הנכונה לפתור בעיות ועוד. פתרון מחוץ לכותלי בית המשפט תמיד מועדף בגלל שהגעה לבית משפט כרוכה בהוצאת כספים, בבזבוז זמן, בעוגמת נפש וכן, התוצאה המתקבלת בבית המשפט לרוב תהיה זהה או דומה לזו שאפשר להשיג בגישור או בוררות. אם אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד לענייני משפחה באשדוד, מוביל ומיומן, משרד עורכי הדין אבי ברכה מתמחה בנושא ומציע שירות מקצועי המלווה ביחס אישי ואנושי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, הקשבה, מציאת רעיונות ופתרונות יצירתיים, מחירים נוחים ועוד. עורך הדין אבי ברכה הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מייצוג לקוחות רבים לאורך זמן.

עו"ד לענייני משפחה באשדוד

עורך דין לענייני משפחה באשדוד

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

ירושה

ירושה של בן זוג: אם אדם מת מבלי שערך צוואה, עיזבונו (כספים, נדל"ן, מיטלטלין, רכוש, זכויות וכו') יחולק בין קרובי

מכתב פיטורים ללא שימוע
פיטורין ללא שימוע

פיטורין ללא שימוע נחשבים לפגיעה בזכויות העובד המפוטר. לפי החוק, עובד רשאי לעבור שימוע על מנת להשמיע את דעתו לפני

גישור

גירושין זו האופציה האחרונה… באם קיים סיכוי ואפילו הקטן ביותר להציל את התא המשפחתי ותרצו שאנחנו ננסה להיות אלו שיעזרו

הסדר איזון משאבים
הסדר איזון משאבים

הסדר איזון משאבים בהליך גירושין הוא עיקרון משפטי שמטרתו להבטיח ששני בני הזוג ישתתפו באופן הוגן ושווה במקרים של פיצויים

בקשה למינוי מנהל עזבון
בקשה למינוי מנהל עזבון

בקשה למינוי מנהל עזבון הוא תהליך משפטי שבו צד אחד מבקש למנות מנהל עזבון עבור נכס שנותר על ידי הבעלים

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן